Offering you a complete choice of products which include glass canopy work, toughened glass canopy and 12mm glass canopy work.
₹ 1500 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 30mm |
| Material | Glass |
| Usage/Application | Residential |
| Color | Transparent |
| Free Standing | Yes |
| Surface Finished | Glossy |
Minimum order quantity: 1000 sq ft
₹ 300 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 12mm |
| Usage/Application | Residential |
| Color | Transparent |
| Shape | Rectangle |
| Is It Waterproof | Waterproof |
| Brand | Saint gobin |
| Free Standing | Yes |
| Material | Glass |
| Installation Method | With silicon |
Minimum order quantity: 10000 sq ft
₹ 400 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 12mm |
| Usage/Application | Residential |
| Color | Transparent |
| Design | Plain |
| Brand | Saint Gobain |
| Shape | Rectangular |
| Length | 50X50cm |
| Is It Waterproof | Waterproof |
| Material | Glass |
Minimum order quantity: 200 sq ft
Syed Atif (Proprietor)
Unique Glass
Plot No 22- A, Shop No 8-2-293/82/A/22/A/G-8, Sri Padmavathi Nilayam, Road No 5, Jubilee Hills
Hyderabad - 500033, Telangana, India