Our product range includes a wide range of v grooving fusion glass work, tempered glass designer glass works and tempered glass designer works.
₹ 400 / sq ft Get Latest Price
| Glass Type | Stained Glass |
| Thickness | 6mm-12mm |
| Usage/Application | Multi purpose |
| Color | Multicolored |
₹ 400 / sq ft Get Latest Price
| Glass Type | Tempered Glass |
| Thickness | 7mm |
| Material | Glass |
| Shape | Rectangular |
| Pattern | Plain |
| Finishing | Glossy |
Minimum order quantity: 10000 sq ft
₹ 400 / sq ft Get Latest Price
| Glass Type | Tempered Glass |
| Usage/Application | Office |
| Glass Thickness | 7mm |
| Finishing | Glossy Material |
| Glass Pattern | Plain |
| Shape | Rectangular |
Syed Atif (Proprietor)
Unique Glass
Plot No 22- A, Shop No 8-2-293/82/A/22/A/G-8, Sri Padmavathi Nilayam, Road No 5, Jubilee Hills
Hyderabad - 500033, Telangana, India